جزئیات شخصی
نام پزشک دکتر آزاده سادات میرزاده
تخصص بخش اطفال
تجربه ۱۶+ سال
تحصیلات
تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
محل اقامت اصفهان

بیوگرافی دکتر آزاده سادات میرزاده

با کمال مسرت و افتخار، به شما معرفی می‌کنیم:
**دکتر آزاده سادات میرزاده – متخصص کودکان و نوزادان**
اگر به دنبال بهترین مراقبت برای سلامت و رشد سالم فرزندان خود هستید. دکتر آزاده سادات میرزاده، متخصص کودکان و نوزادان با سابقه‌ی درخشان در عرصه پزشکی، آماده به ارائه خدمات حرفه‌ای و متنوع به شما و خانواده‌های گرامی است.
**تحصیلات و تخصص:** دکتر آزاده سادات میرزاده در سال ۱۳۸۴ به دانشگاه کاشان پیوست و پس از پنج سال مطالعه جدی، در سال ۱۳۹۱ با موفقیت فارغ‌التحصیل شد. ایشان به توسعه تخصص خود در زمینه اطفال ادامه داده و در سال ۱۳۹۸ از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مدرک بورد تخصصی اطفال را اخذ نموده است.
**تجربه و عضویت:** در طول سال‌ها، دکتر میرزاده به عنوان عضو هیئت علمی در دانشگاه کاشان فعالیت گسترده‌ای داشته و تجربیات زیادی را به دست آورده است. اکنون، با اطمینان و با توجه به دانش و تجربه خود، در نقاط مختلف به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به کودکان و نوزادان می‌پردازد.
**مهمترین اهداف:** – ارائه مراقبت حرفه‌ای و دقیق به سلامت کودکان – ارتقاء سطح خدمات پزشکی در زمینه اطفال – اطلاع‌رسانی و آموزش به والدین در خصوص بهداشت کودکان


با دکتر آزاده سادات میرزاده، راهی را برای سلامتی و شادابی فرزندان خود باز کنید. برای هر گونه سوال یا هماهنگی جهت ویزیت، خوشحال می‌شویم که با ما تماس بگیرید.

 

بیمه های طرف قرارداد